Home

Kielce - Katowice (przez:Jędrzejów, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec )

 KIELCE - KATOWICE PRZEZ JĘDRZEJÓW

ROZKŁAD JAZDY
KIELCE - KATOWICE przez Jędrzejów

przez: Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec

 

 

Nazwa Przystanku b(1-6) b 7
1. Kielce D.A PKS 11 stanowisko 11:50 16:15
2. Jędrzejów PL.Partyzantów Rynek 12:30 16:55
3. Jędrzejów ul.Browarna (Tesco)    
4. Jędrzejów ul.11 Listopada (Zalew) 12:39 17:04
5. Sudół 12:42 17:07
6. Prząsław 12:45 17:10
7. Zdanowice 12:48 17:13
8. Nagłowice ul.Jana Pawła II 12:51 17:16
9. Ślęcin 12:55 17:20
10. Jaronowice 13:00 17:25
11. Chlewice Rejon Kościoła 13:02 17:27
12. Damiany Wieś 13:05 17:30
13. Moskorzew U.G 13:08 17:33
14. Goleniowy 13:12 17:37
15. Szczekociny D.A 13:14 17:39
16. Grabiec 13:18 17:43
17. Zawada Pilicka Skrzyż. 13:21 17:46
18. Pradła 13:28 17:53
19. Kroczyce 13:33 17:58
20. Zawiecie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy)  13:58  18:23 
21.  Zawiercie ul.Obrońców Poczty Gdańskiej  14:04  18:29 
22. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dworzec PKP  14:24  18:49 
23.  Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle  14:31  18:56 
24. Dąbrowa Górnicza Reden 14:34 18:59
25. Dąbrowa Górnicza Centrum 14:37 19:02
26.  Będzin ul. 11 Listopada  14:45  19:10 
27.  Sosnowiec Dworzec PKP ul. 3-do Maja  14:55  19:20 
28.  Katowice D.A PKS ul.piotra Skargi  15:10  19:35 
       
                                 LEGENDA    
  b - NIE KURSUJE 01.01, 25.12, Pierwszy Dzień Wielkanocy    
              (1-6) - kursuje od poniedziałku do piątku    
                          7 - kursuje tylko w niedziele