Home

Kielce - Katowice (przez:Jędrzejów, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec )

 kursuje od 01.07.13r codziennie

ROZKŁAD JAZDY
KIELCE - KATOWICE przez Jędrzejów

przez: Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec

 

 

Nazwa Przystanku b(1-6) b L
1. Kielce PKS 11:50 16:15
2. Jędrzejów PL.Partyzantów Rynek 12:30 16:55
3. Jędrzejów ul.Browarna (Tesco)    
4. Jędrzejów ul.11 Listopada (Zalew) 12:39 17:04
5. Sudół 12:42 17:07
6. Prząsław 12:45 17:10
7. Zdanowice 12:48 17:13
8. Nagłowice ul.Jana Pawła II 12:51 17:16
9. Ślęcin 12:55 17:20
10. Jaronowice 13:00 17:25
11. Chlewice Rejon Kościoła 13:02 17:27
12. Damiany Wieś 13:05 17:30
13. Moskorzew U.G 13:08 17:33
14. Goleniowy 13:12 17:37
15. Szczekociny D.A 13:14 17:39
16. Grabiec 13:18 17:43
17. Zawada Pilicka Skrzyż. 13:21 17:46
18. Pradła 13:28 17:53
19. Kroczyce 13:33 17:58
20. Lgota Murowana 13:36 18:01
21. Kalinówka 13:40 18:05
22. Żerkowice 13:42 18:07
23. Kromołów 13:45 18:10
24. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy) 13:58 18:23
25. Zawiercie ul.Obrońców Poczty Gdańskiej 14:04 18:29
26. Turza 14:10 18:35
27. Ciągowice 14:12 18:37
28. Chruszczobród Skrzyżowanie  14:14 18:39
29. Dąbrowa Górnicza Tucznawa Remiza 14:18 18:43
30. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dworzec PKP 14:24 18:49
31. Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle 14:31 18:56
32. Dąbrowa Górnicza Reden 14:34 18:59
33. Dąbrowa Górnicza Centrum 14:37 19:02
34. Będzin ul.11 Listopada 14:45 19:10
35. Sosnowiec Dworzec PKP ul.3-go Maja 14:55 19:20
36. Katowice PKS 15:10 19:35
LEGENDA
 b – NIE KURSUJE 01.01, 25.12, Pierwszy Dzień Wielkanocy
(1-6) - kursuje od poniedziałku do soboty
L - kursuje codziennie w okresie wakacji szkolnych

 + - kursuje w niedziele i święta