Home

Kielce - Katowice (przez:Jędrzejów, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec )

 KIELCE - KATOWICE PRZEZ JĘDRZEJÓW

ROZKŁAD JAZDY
KIELCE - KATOWICE przez Jędrzejów

przez: Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec

 

 

Nazwa Przystanku    b  
1. Kielce D.A PKS 11 stanowisko 11:50  
2. Jędrzejów PL.Partyzantów Rynek 12:30  
3. Jędrzejów ul.Browarna (Tesco)    
4. Jędrzejów ul.11 Listopada (Zalew) 12:39  
5. Sudół 12:42  
6. Prząsław 12:45  
7. Zdanowice 12:48  
8. Nagłowice ul.Jana Pawła II 12:51  
9. Ślęcin 12:55  
10. Jaronowice 13:00  
11. Chlewice Rejon Kościoła 13:02  
12. Damiany Wieś 13:05  
13. Moskorzew U.G 13:08  
14. Goleniowy 13:12  
15. Szczekociny D.A 13:14  
16. Grabiec 13:18  
17. Zawada Pilicka Skrzyż. 13:21  
18. Pradła 13:28  
19. Kroczyce 13:33  
20. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy)  13:58   
21.  Zawiercie ul.Obrońców Poczty Gdańskiej  14:04   
22. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dworzec PKP  14:24   
23.  Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle  14:31   
24. Dąbrowa Górnicza Reden 14:34  
25. Dąbrowa Górnicza Centrum 14:37  
26.  Będzin ul. 11 Listopada  14:45   
27.  Sosnowiec Dworzec PKP ul. 3-do Maja  14:55   
28.  Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi  15:10   
       
                                 LEGENDA    
  b - NIE KURSUJE 01.01, 25.12, Pierwszy Dzień Wielkanocy    
              Bus kursuje codziennie od: 01.10.2014r.