Home

Kielce - Katowice (przez:Jędrzejów, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec )

: KIELCE - KATOWICE PRZEZ JĘDRZEJÓW

ROZKŁAD JAZDY
KIELCE - KATOWICE przez Jędrzejów

przez: Zawiercie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec

 

 

Nazwa Przystanku    b  b   x
1. Kielce D.A PKS 11 stanowisko 11:50 16:40 
2. Jędrzejów PL.Partyzantów Rynek 12:30 17:20 
3. Jędrzejów ul.Browarna (Tesco)  -----  ------
4. Jędrzejów ul.11 Listopada (Zalew) 12:39 17:25 
5. Sudół 12:42  -----
6. Prząsław 12:45  -----
7. Zdanowice 12:48 17:28 
8. Nagłowice ul.Jana Pawła II 12:51 17:34 
9. Ślęcin 12:55 17:38 
10. Jaronowice 13:00 17:43 
11. Chlewice Rejon Kościoła 13:02 17:46 
12. Damiany Wieś 13:05 17:50 
13. Moskorzew U.G 13:08 17:53
14. Goleniowy 13:12 17:59 
15. Szczekociny D.A 13:14 18:03 
16. Grabiec 13:18 13:19 
17. Zawada Pilicka Skrzyż. 13:21 18:12 
18. Pradła 13:28 18:20 
19. Kroczyce 13:33 18:27 
20. Zawiercie ul.Paderewskiego (przejazd kolejowy)  13:58  18:45 
21.  Zawiercie ul.Obrońców Poczty Gdańskiej  14:04  18:49 
22. Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Dworzec PKP  14:24  19:09 
23.  Dąbrowa Górnicza Gołonóg Osiedle  14:31  19:16 
24. Dąbrowa Górnicza Reden 14:34 19:19 
25. Dąbrowa Górnicza Centrum 14:37 19:22 
26.  Będzin ul. 11 Listopada  14:45  19:30 
27.  Sosnowiec Dworzec PKP ul. 3-do Maja  14:55  19:40 
28.  Katowice D.A PKS ul. Piotra Skargi  15:10  19:50 
       
                                 LEGENDA    
  b - NIE KURSUJE 01.01, 25.12, Pierwszy Dzień Wielkanocy    
  x - kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele ( nie kursuje w soboty)